Nerelerdeyiz?

Antalya Deniz Yaka Transfer

antalya göcek transfer

Antalya Deniz Yaka Transfer hizmetlerin de kaliteli ve tecrübeli şöförlerimiz ile ulaşmak istediğiniz yere güvenli ve zamanında ulaşmanızı sağlıyoruz.

Antalya Deniz Yaka transfer hizmetleri

Doğru yer ve doğru zamanda istediğiniz yer de olmaya var mısınız? Varım diyorsanız Deniz Yaka Transfer hizmetleri sizin emrinizdedir.

Havaalanı Transfer hizmeti; herhangi bir adresten havaalanına veya havaalanından gitmek istediğiniz herhangi bir adrese seyahat etmeden, seyahat bilgileri ve iletişim bilgilerinizi mail, telefon veya diğer uygulamalar aracılığı ile tarafımıza bildirmenizle başlamaktadır. Rezervasyonunuzun yaklaşık 10 dakika içinde onaylanması ile bildirmiş olduğunuz iletişim telefonuna rezervasyonunuzun onaylandığı bilgisi mesaj olarak iletilmektedir. Sonrasında size hizmet verecek personelimizin ataması elektronik ortamda yapılır ve havaalanı transfer saatinizden en az 3 saat önce hizmet personelimizin ismi, araç plakası ve iletişim numarası mesaj olarak tarafınıza iletilir. Ataması yapılan hizmet personeli bilgileriniz kendisine ulaştığında adres, saat ve diğer seyahat bilgilerinizi teyit etmek için sizinle ayrıca irtibata geçer.

Yorum bırakın